ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kończymy rok szkolny 2018/2019 – udanych wakacji!

19.06.2019
Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. Uczniowie zakończyli dziś rok szkolny i otrzymali świadectwa, a na uroczystych apelach wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów. Po raz ostatni w historii zabrzmiał dzwonek w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego i Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich. Wprowadzona przez rząd reforma edukacji zamknęła bowiem gimnazja w całej Polsce, a uczniowie będą uczyć się w 8-klasowych szkołach podstawowych.

Burmistrz Marcin Orzeszek brał udział w zakończeniu roku szkolnego w obu tych gimnazjach. Uczniowie z PG nr 2 uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego zorganizowali już wczoraj, dziś, w środę 19 czerwca działalność zakończyło oficjalne PG nr 1.

Wszystkim uczniom gratulujemy końca roku szkolnego i życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.