ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę rewitalizacji parku z oczkiem wodnym!

03.04.2020
Gmina Ząbkowice Ślaskie informuje,że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn. "Poprawa jakości środowiska miejskiego w Gminie Ząbkowice Śląskie" za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

ZBYLBRUK Sp. z o.o. Sp.K.
Bobolice 33, 57-200 Ząbkowice Śląskie 

Uzasadnienie  faktyczne i prawne: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2019 r. poz. 1843 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę ZBYLBRUK Sp. z o.o. Sp. K. Bobolice 33, 57-200 Ząbkowice Śląskie otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.