ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XV sesja Rady Miejskiej za nami

29.07.2019
Radni Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich obradowali w miniony czwartek na XV sesji Rady Miejskiej. Uchwalili na niej m.in.: zaproponowane przez burmistrza zmiany w budżecie: ustalenie środków na realizację projektu informatycznego dla mieszkańców, przyznanie dotacji dla Komendy Powiatowej Policji na zakup samochodu, wprowadzono także nowe zadania do budżetu: Przebudowę drogi w Strąkowej, łącznika między ulicami: Parkową i Chrobrego, prace zabezpieczające kamienicy przy ul. Konopnickiej oraz utworzenie dwóch otwartych stref aktywności.

Pełen porządek obrad:

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie porządku obrad.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbkowice Śląskie dla obszaru położonego przy ul. Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich. 

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie utworzenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą „Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. 

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2019-2040. 

7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta i gminy na 2019 rok. 

8. Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.