ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„10 Ząbkowicka” – utrudnienia w ruchu

23.08.2022
Tradycyjnie w ostatnią sobotę sierpnia (27.08.22 r.) odbędzie się VIII edycja biegów na 5 i 10 km w Ząbkowicach Śląskich. Na starcie biegu stanie ok. 350 zawodników i zawodniczek. W związku z organizacją biegu wystąpią też utrudnienia w ruchu. W tym dniu prosimy o nieplanowanie podróży w okolicach Rynku, Jaworka i Bobolic.

Uczestnicy będą mieli do pokonania jeden z dwóch dystansów - 5 km lub 10 km. Bieg rozpocznie się tradycyjnie na ulicy Powstańców Warszawy, a następnie:

  • Trasa biegu na 10 km przebiegać będzie: ul. Powstańców Warszawy(start), Jaworek, skręt do drogi 3070 D w kierunku Bobolice, następnie do drogi nr 3174 D w prawo na Ząbkowice- Jaworek, ul. Powstańców Warszawy, Park Sybiraków do ul. Grunwaldzkiej i do Rynku.

 

  •  Trasa biegu na 5 km ulicami: ul. Powstańców Warszawy(start), Jaworek(nawrót), ul. Powstańców Warszawy, Park Sybiraków do ul. Grunwaldzkiej i do Rynku. Trasa posiada atest PZLA. Obie trasy posiadają atest PZLA.

Szczegóły na stronie:

http://centrumsportu.com.pl/.../477-27-08-2022...
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.