ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dożynki gminne w Bobolicach 2017

29.08.2017
Bobolice były gospodarzem tegorocznych dożynek
Tegoroczne zbiory tradycyjnie zostały zakończone wspólnym świętowaniem - w niedzielę 27 sierpnia 2017 r. na terenie boiska sportowego w Bobolicach odbyły się Dożynki Gminne. Z tej okazji mieszkańcy naszej gminy oraz goście uczestniczyli w świętowaniu całymi rodzinami - serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Dożynki rozpoczęły się mszą święta w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach. W programie uroczystości dożynkowej znalazły się wystąpienia okolicznościowe, prezentacje wieńców dożynkowych, występy artystyczne dzieci z Przedszkola Publicznego w Szklarach Hucie z Oddziałem w Bobolicach oraz atrakcje dla dzieci i młodzieży. Całości dopełniły wieczorne koncerty - dziecięcy zespół ludowy "Lasowiaczek" oraz koncert zespołu "Turnioki". 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.