ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przerwa technologiczna w Słonecznym Parku Wodnym

09.06.2023
Jak wiadomo - każdy żywy organizm potrzebuje wakacji aby naładować baterie - tak też będzie w przypadku naszej krytej pływalni, która przez cały rok pracuje na największych obrotach, a to dzięki Wam jest najżywszym organizmem w powiecie!


Podczas przerw technologicznych trwać będą prace porządkowe i naprawcze, których nie jesteśmy w stanie wykonać w trakcie normalnego funkcjonowania obiektu. Chcąc sprostać wymaganiom, standardom oraz mając na uwadze zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące warunków sanitarno-higienicznych oraz jakości wody na pływalniach jesteśmy zobligowani do wykonania szeregu czynności w tym najbardziej czasochłonnej wymiany wody w nieckach basenowych.

Ponadto w trakcie przerwy technologicznej zadbamy także o Saunarium, przeprowadzając serwisy urządzeń odpowiadających za poprawne funkcjonowanie strefy relaksu Słonecznego Parku Wodnego.
Basen zostanie ponownie otwarty w sobotę 24 czerwca, i to właśnie tego dnia będziemy na Was czekać od godziny 6:00!

Macie dosłownie ostatnią okazję na to, aby przed przerwą technologiczną wycisnąć to, co oferujemy jak cytrynę! Dlatego zapraszamy DO NIEDZIELI 11 CZERWCA WŁĄCZNIE, jak zawsze od 6:00 do 22:00 ???? Do tego czasu zdążycie i popływać i się wygrzać! ????
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.