ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowickie parki z nowym oświetleniem – wybrano wykonawców

11.03.2022
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Budowa oświetlenia na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie składające się z dwóch zadań: Zadanie Nr 1 - Budowa oświetlenia w "Parku z oczkiem wodnym" przy ul. Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich Zadanie Nr 2 - Budowa oświetlenia w "Parku przy ul. Kusocińskiego" w Ząbkowicach Śląskich wybrano wykonawców.

W powyższym postępowaniu w zakresie zadania nr 1 wybrano ofertę nr 6 Wykonawcy:

PHU ELEKTRO MAX BOROWY I ZUB SP. J.
ul. 1 Maja 8
57-200 Ząbkowice Śląskie

W powyższym postępowaniu w zakresie zadania nr 2 wybrano ofertę nr 2 Wykonawcy:

Pana Wacława Kruk
prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą
Zakład Robót Teletechnicznych TELFA Wacław Kruk
ul Towarowa 28
58-100 Świdnica

 

W ramach przetargu zostaną wykonane prace m.in.:

- roboty ziemne

- ułożenie linii energetycznej zasilającej latarnie oświetleniowe

- montaż stylizowanych słupów oświetleniowych

- montaż opraw LED stylizowanych

- wyodrębnienie stałego zasilania na potrzeby monitoringu miejskiego

- zakup, montaż z podłączeniem fontanny pływającej z tworzywa o wysokości słupa wody min. 2 m z oświetleniem LED kolorowym auto zmiennym - Park z oczkiem wodnym przy ul. Powstańców Warszawy

 

Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ w zakresie zadania nr 1 oferta nr 6 złożona przez Wykonawcę: PHU ELEKTRO MAX BOROWY I ZUB SP. J., ul. 1 Maja 8, 57-200 Ząbkowice Śląskie otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.
Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ w zakresie zadania nr 2 oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: Pana Wacława Kruk
prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Zakład Robót Teletechnicznych TELFA Wacław Kruk, ul Towarowa 28, 58-100 Świdnica otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.

Umowy w sprawie udzielenie zamówień publicznych na realizację dwóch zadań: Zadanie Nr 1 - Budowa oświetlenia w "Parku z oczkiem wodnym" przy ul. Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich Zadanie Nr 2 - Budowa oświetlenia w "Parku przy ul. Kusocińskiego" zostaną zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest 
- dla zadania 1: 
https://bip.zabkowiceslaskie.pl/attachments/download/14417 

- dla zadania 2:
https://bip.zabkowiceslaskie.pl/attachments/download/14297

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.