ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Weź udział w konkursie Ząbkowickie Krzywe Wieże!

31.01.2022
Jesteś mieszkańcem Gminy Ząbkowice Śląskie, prowadzisz działalność bądź angażujesz się społecznie? osiągasz sukcesy lub zrobiłeś coś ważnego i dobrego dla lokalnej społeczności? A może znasz taką osobę? Zgłoś udział w konkursie! Na uczestników do zdobycia czeka Honorowe Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich - Ząbkowickie Krzywe Wieże za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz osoby czynnie działające na rzecz naszej gminy do udziału w konkursie. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim wyróżnienie i uhonorowanie osób, przedsiębiorstw, organizacji bądź instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Ząbkowice Śląskie.

Nagroda za osiągnięcia indywidualne lub zespołowe w tym roku będzie przyznawana w 7 kategoriach konkursowych:

1. Przedsiębiorca roku
2. Kultura i Sztuka
3. Nauczyciel na Medal
4. Uczeń na Medal
5. Sport i Kultura Fizyczna
6. Działalność Społeczna
7. Ząbkowiczanin Roku

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 15 lutego 2022r. w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego lub przesłać na adres:
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie z dopiskiem na kopercie Zgłoszenie do Konkursu Ząbkowice Krzywe Wieże.
Zgłoszenie można także wysłać skanem na adres e-mai: zbigniew.kukielka@zabkowiceslaskie.pl

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdą Państwo poniżej.

Zapraszamy do udziału i wspólnej zabawy !!!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.