ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe standardy nauki w SP nr 1

14.11.2019
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ząbkowicach Śląskich również uczestniczy w projekcie „Podniesienie jakości edukacji szkolnej w Gminie Ząbkowice Śląskie”. W ramach projektu uczniowie korzystają z dodatkowych zajęć, ale w trakcie lekcji mogą także korzystać z nowego sprzętu.

W szkole powstała m.in. pracownia chemiczno-fizyczna z wieloma nowymi przyrządami do eksperymentów czy tablicami naukowymi.

Uczniowie uczą się informatyki na nowych laptopach, rozwijając swoją wiedzę w zakresie technologii informacyjnych. Mogą także rozwijać swoje zainteresowania na pozalekcyjnych zajęciach z robotyki – sprzęt do „tworzenia” własnych robotów również został zakupiony z tego projektu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.