ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Startuje kolejna edycja Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich

11.09.2018
Burmistrz Marcin Orzeszek zaprasza na czwartą edycję projektu pn. Uniwersytet Dziecięcy w Ząbkowicach Śląskich, podczas którego dzieci będą miały możliwość zgłębić tajniki z różnych dziedzin nauki, kultury i sportu. Już 6 października odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019. Zapraszamy do zapisów.

Studentem pierwszego roku Uniwersytetu może zostać każde dziecko w wieku 6-7 lat, które mieszka lub uczęszcza do placówki oświatowej w Gminie Ząbkowice Śląskie.  Studentem drugiego  roku Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich może zostać każde dziecko w wieku 7-8 lat zamieszkałe na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie lub uczęszczające do placówek oświatowych Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zapisy przyjmuje Ząbkowicki Ośrodek Kultury. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do siedziby organizatora (ZOK, Rynek 24, tel. 74 8 152 896) w terminie do dnia 28 września 2018 roku.  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (40 na każdym roku) o przyjęciu na pierwszy rok studiów decyduje kolejność wpływania zgłoszeń. Rok akademicki trwa 2 semestry. Opłata za każdy semestr wynosi 50 zł.

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019
Uroczyste rozpoczęcie roku dla studentów I roku odbędzie się 6 października 2018 r. o godz. 10.00 w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. Powstańców Warszawy 8 b,c
Studentów II roku zapraszamy 6 października 2018 r. na godz. 11.00 do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ząbkowicach Śląskich, ul. Krzywa 9.

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie poniżej:

Regulamin

Załącznik nr 1 - karta I rok

Załącznik nr 2 - karta II rok

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.