ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie w ramach projektu „Dbaj o zdrowie”

11.09.2018
W sobotę 8 września w Ratuszu w Ząbkowicach Śląskich odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Dbaj o Zdrowie” ze specjalistą endokrynologii Panią Justyną Przytulską.

Temat sobotniego spotkania nosił nazwę - „W zdrowym ciele, zdrowy duch” czyli jak dieta i zdrowy styl życia potrafi polepszyć stan naszego zdrowia. Pani Justyna Przytulska, specjalista endokrynologii promowała aktywny tryb życia, wzbogacała wiedzę o zdrowym odżywaniu, aktywności fizycznej i tłumaczyła, że tylko od naszego nastawienia zależy, czy będziemy się cieszyć długim życiem i zdrowiem. Po ponad godzinnym wykładzie odbyła się dyskusja, w trakcie której uczestnicy spotkania zadawali pytania. Dziękujemy za zainteresowanie tematyką zdrowia i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Dbaj o Zdrowie” – poniedziałek 17 września 2018r. o godz. 17.00. Pani Profesor Alicja Chybicka opowie nam "Czy można się ustrzec zachorowania na nowotwory?" 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.