ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy firmę, która przebuduje drogę wewnętrzną w Stolcu

04.11.2020
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzieleniu zamówienia na realizację zadania publicznego pn.: "Budowa drogi do budynków mieszkalnych w Stolcu na działce nr 998/7", za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 2 złożona przez:

Zakład Usług Budowlanych Drogowych i Projektowych Ryszard Kędzior
Nowa Wieś Mała 26, 49-340 Lewin Brzeski 

Uzasadnienie faktyczne i prawne: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2019r. poz. 1843 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: Zakład Usług Budowlanych Drogowych i Projektowych Ryszard Kędzior Nowa Wieś Mała 26, 49-340 Lewin Brzeski, otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.