ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

53 tys. zł dotacji dla stowarzyszeń na organizację kreatywnych wakacji

25.06.2024

Dotacje dla stowarzyszeń:

1. Stowarzyszenie „Ząbkowickie Centrum Pozytywnego Rozwoju” -8 000 zł (Piknik Rodzinny Ząbkowickiego Centrum Pozytywnego Rozwoju w stadninie konnej "Amazonka").

2. SKATE DOLNY Śląsk – 10 000 zł (Organizacja i udział dzieci i młodzieży i osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie w zajęciach sportowych w zakresie jazdy na deskorolce, uczestnictwo w treningach i zawodach).

3. Fundacja English’scool – 5 000 zł (W 5 tygodni dookoła Świata z Fundacją English'scool).

4. Stowarzyszenie Animatorów Kultury SAK– 6 000 zł (Obóz artystyczno-wypoczynkowy Pobierowo 2024).

5. Klub Sportowy Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie – 8 000 zł (Obóz rekreacyjno- sportowy Rewal 2024 wraz z programem profilaktycznym).

6. Stowarzyszenie Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie –8 000 zł (Wolę piłkę niż komputer – Obóz Pobierowo)

7. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej GRACJA – 8 000 zł(Organizacja wyjazdowego obozu sportowego dla dzieci i młodzieży).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.