ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dni i Noce Krzywej Wieży 2018 - Eksplozja Kolorów już za nami! Dziękujemy za liczną obecność.

09.07.2018

Dwa dni wspaniałej zabawy, świetnej muzyki i pozytywnej energii – Dni i Noce Krzywej Wieży 2018 już za nami.

Święto Krzywej Wieży w 2018 roku możemy uznać jak najbardziej za udane – na dzieci czekała kolorowa uliczka św. Wojciecha. Mini naukowiec, warsztaty 3D, pokazy baniek mydlanych, zajęcia plastyczne, plenerowe zajęcia sportowe, fotobudki czy ścianka wspinaczkowa to jedynie kilka atrakcji które odbyły się w sobotę.

Wieczorem wspólnie bawiliśmy się na plantach zamkowych przy koncertach gwiazd polskiej sceny muzycznej – TABU, Perfect, Małpa i Michał Szpak z zespołem przed którymi występowali Flow Up i Horyzont oraz ząbkowicka scena hip-hopu czyli Słony, Młody Sztepio. Po koncertach tłumy mieszkańców oraz gości bawiły się na dyskotece pod gwiazdami, którą w sobotę poprowadził GOORAL.

W trakcie imprezy w piątek i w sobotę kolory zawładnęły miastem, odbyła się eksplozja kolorów na ząbkowickim zamku.

Dziękujemy za tak liczną obecność wszystkim mieszkańcom oraz gościom i już teraz zapraszamy na zakończenie wakacji w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina – 23- 25 sierpnia odbędzie się Weekend z Frankensteinem. Zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.