ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Inwestycje ząbkowickich wodociągów

15.05.2020

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Delfin” Sp. z o.o. w roku 2020 rozpoczęło i zrealizowało zadanie inwestycyjne pn.: „Rozbudowa sieci wodociągowej na odcinku: Tarnów- Ząbkowice Śląskie”.  Zadanie to miało na celu zabezpieczenie mieszkańców Tarnowa w dostęp do wody z sieci ząbkowickiej na wypadek okresowych braków wody na ujęciu „Bałka” w Tarnowie. W 2020 roku kontynuowane było także  zadanie pn.: „Uzbrojenie w sieć wodociągową osiedla domków jednorodzinnych przy ulicy Ziębickiej - II etap (os. Owocowe)”

Zadanie, jak sama nazwa wskazuje, ma na celu wykonanie nowej sieci wodociągowej i uzbrojenie działek budowlanych należących do Gminy Ząbkowice Śląskie. Spółka sukcesywnie wykonuje nowe odcinki sieci w celu uzbrojenia całego terenu osiedla Owocowego w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.