ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budowa oświetlenia przy ul. Ziębickiej w Ząbkowicach Śląskich – wybrano wykonawcę

12.04.2022
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn " Budowa oświetlenia na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie- budowa oświetlenia ulicznego ulicy Ziębickiej w Ząbkowicach Śląskich” za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 7 złożoną przez:

PBS Polska sp. z o.o. sp. k.
ul. Tadeusza Kościuszki 1/3
50-037 Wrocław

 

W ramach zadania planuje się wykonanie linii oświetlenia ulicznego wzdłuż ulicy Ziębickiej na odcinku od skrzyżowania ulicy Ziębickiej z ulicą Jasną do skrzyżowania ulicy Ziębickiej z ulicą Agrestową. Zabudowanych zostanie   32 szt. słupów oświetleniowych wysokości  8m wraz z  33 oprawami LED oświetlenia ulicznego  na wysięgnikach.

Wzdłuż istniejących chodników po prawej i lewej stronie ulicy Ziębickiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Jasną do skrzyżowania z Pl. Różanym zamontowanych zostanie łącznie 16 szt.  słupów oświetleniowych wysokości  4m  wraz z 16 szt. opraw LED.

 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 7 złożona przez Wykonawcę: PBS Polska sp. z o.o. sp. k.; ul. Tadeusza Kościuszki 1/3; 50-037 Wrocław otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.

 

Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. Budowa oświetlenia na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie- budowa oświetlenia ulicznego ulicy Ziębickiej w Ząbkowicach Śląskich, zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.