ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dofinansowanie na walkę o czystszą gminę!

07.05.2020
usuwanie odpadów z folii rolniczych
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie udzielił Gminie Ząbkowice Śląskie dofinansowania na zadanie pn: „Usuwania odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag” w wysokości 10 400,00 zł!

Termin realizacji przedsięwzięcia zaplanowany jest od 01. 07. 2020r. do 30 .11. 2020r. W ramach zadania planuje się pokryć koszty związane z unieszkodliwieniem odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag w wysokości 100% kosztów kwalifikowanych, uwzględniając maksymalny koszt kwalifikowany usunięcia 1 Mg odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania baletów, opakowań po nawozach i typu Big Bag, który nie  może przekroczyć kwoty 500,00 zł.

Zadanie  to wykona firma wybrana przez Gminę Ząbkowice Śląskie w trybie zapytania ofertowego. Sposób realizacji wniosków będzie uzależniony od wielkości pozyskanego przez Gminę na 2020r. dofinansowania. Osoby, które wcześniej złożyły wnioski nie muszą ponownie ich składać, nowe wnioski należy składać w terminie do dnia 31 maja 2020r. Udzielona pomoc będzie stanowiła pomoc de minimis w rolnictwie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.