ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Stowarzyszenie „Integracja” z wizytą w Filharmonii Sudeckiej

13.10.2021
2
W ramach realizacja zadania „Ja też potrafię„ współfinansowanego przez Gminę Ząbkowice Śląskie w niedzielne popołudnie 3 października 2021 członkowie Stowarzyszenia „Integracja” uczestniczyli w niesamowitym i niezapomnianym spektaklu teatralnym „Mały Książę”.

Przedstawienie odbyło się w Filharmonii Sudeckiej  w Wałbrzychu i zostało przygotowane przez Teatr Piasku Tetiany Galitsyny. Opowieść o Małym Księciu przeplatana z obrazami malowanymi na piasku, na szkle i malowaniem w ruchu przypomniała widzom, że jesteśmy odpowiedzialni za to co „oswoimy” oraz, że najważniejsze rzeczy nie są  zawsze widoczne dla oka. Dla podopiecznych Stowarzyszenia „Integracja” było to zupełnie nowe doświadczenie oraz niesamowita przygoda z niespotykaną formą sztuki.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.