ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

11 punktów bezpłatnego dostępu do internetu w Ząbkowicach Śląskich!

14.12.2020
Od poniedziałku na terenie miasta Ząbkowice Śląskie zostało uruchomionych 11 punktów bezpłatnego dostępu do internetu. Na ten cel gmina pozyskała 15 tysięcy Euro z programu WiFi4EU.

Zewnętrzne punkty znajdują się na Rynku przy ratuszu, na plantach zamkowych, trzy punkty w Parku im. Sybiraków, na Orliku, na stadionie, przy boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Piastowskiej oraz dwa wewnętrzne w budynku Urzędu Miejskiego oraz w Słonecznym Parku Wodnym.

Inicjatywa WiFi4EU ma na celu zapewnienie obywatelom i odwiedzającym dostęp do wysokiej jakości internetu w całej Unii Europejskiej przez zainstalowanie bezpłatnego Wi-Fi w miejscach publicznych.

- Cieszę się, że powstają kolejne udogodnienia dla naszych Mieszkańców – mówi Burmistrz Marcin Orzeszek – wszystkie nasze działania mają na celu, aby poprawiać jakość życia Mieszkańców.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.