ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę budowy boiska przy SP nr 1

09.04.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.:"Rewitalizacja przestrzeni publicznej Miasta Ząbkowice Śląskie - Boisko sportowe przy Szkole Podstawowej Nr 1 ul. Krzywa" za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

TORAKOL Rajmund Zalewski 
Koszczały 9
88-210 Dobre 

Uzasadnienie: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych/Dz. U. z 2018r. poz. 1986 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę TORAKOL Rajmund Zalewski Koszczały gmina Dobre otrzymała najwyższa ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Projekt Rewitalizacja przestrzeni publicznej miasta Ząbkowice Śląskie współfinansowany ze środków EFRR i budżetu państwa w ramach RPO WD 2014-2020

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.