ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przełamać Bariery

08.11.2019
Młodzież i nauczyciele z OSiW OHP w Ząbkowicach Śląskich zorganizowała w Ząbkowickim Ośrodku Kultury spotkanie, podczas którego poruszane były tematy tolerancji, przyjaźni, szacunki i integracji. Uroczystość otworzyła kierownik OSiW OHP Krystyna Zerbok, po której głos zabrał burmistrz Marcin Orzeszek, który podziękował za realizację tak ważnego społecznie projektu. Na scenie wystąpił Teatr „Ruch” z Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy oraz młodzież z OSiW OHP Ząbkowice Śląskie.

Krótką prelekcję na temat „Niepełnosprawni w naszym otoczeniu” wygłosiła Irena Szewczyk – prezes Stowarzyszenia Integracja. Z kolei temat „Dlaczego boimy się odmienności i stawiamy przed nią bariery?” podjął psycholog, Michał Łakomski.

Gratulujemy młodzieży realizacji wspaniałego projektu – Angelice Czepiel, Wiktorii Pilch, Patrykowi Kaszuba, Mareclowi Lipowskiemu oraz Jakubowi Kulisiowi.  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.