ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę na Wykonanie dokumentacji modernizacji stadionu miejskiego w Ząbkowicach Śląskich

27.08.2021
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Wykonanie dokumentacji modernizacji stadionu za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

7S GROUP Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. S. Żeromskiego 62/2,
450-321 Wrocław


Uzasadnienie faktyczne i prawne:

Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę: 7S GROUP Sp. Z o.o. Sp. K. ul. S. Żeromskiego 62/2, 50-321 Wrocław otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.

Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. „Wykonanie dokumentacji modernizacji stadionu miejskiego w Ząbkowicach Śląskich” zostanie zawarta zgodnie z art. 208 ust. 2 ustawy Pzp.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.