ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Termomodernizacja Przedszkola Publicznego Nr 2 - termin składania ofert do 08.07.2022

24.06.2022
Budynek Przedszkola Publicznego Nr 2 zostanie zmodernizowany w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW OŚWIATOWYCH W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH . Projekt Termomodernizacja budynków oświatowych w Ząbkowicach Śląskich jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Termomodernizacja Przedszkola Publicznego Nr 2:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku przy ul. Krzywej 5 w Ząbkowicach Śląskich (znajdującego się w obszarze wpisanym do rejestru zabytków), w zakresie:

zbicia zdegradowanych partii tynków w tym wtórnych wypraw cementowych elewacji wraz z ich uzupełnieniem przy użyciu tynków renowacyjnych wraz z malowaniem elewacji od strony ul. Krzywej, Szkolnej oraz Ciasnej;
konserwacji i uzupełnienia detalu architektonicznego, wykonania okładziny cokołu z płyt piaskowcowych;
wymiany istniejącego pokrycia dachu na nowe wykonane z dachówki ceramicznej karpiówki w kolorze ceglastym wraz z orynnowaniem;
Wymiany stolarki okiennej oraz drzwiowej.
montażu paneli fotowoltaicznych na dachu płaskim w obrębie skrzydła budynku od strony ul. Ciasnej;
docieplenia ścian zewnętrznych od strony dziedzińca;
docieplenia podłogi stropów strychu oraz ścian wewnętrznych, docieplenie dachu;
wymiany instalacji centralnego ogrzewania bez wymiany kotła gazowego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Projekcie budowlanym, STWIORB, oraz Pomocniczym przedmiarze robót.

 

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 08.07.2022 godz. 10:00

 

Szczegóły zamówienia: https://bip.zabkowiceslaskie.pl/przetarg/6839/zp-271-26-2022 

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.