ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Już jutro Jarmark Bożonarodzeniowy – serdecznie zapraszamy!

15.12.2017
Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie oraz Gości na Jarmark Bożonarodzeniowy który odbędzie się już jutro, 16 grudnia w godzinach od 10:00 do 15:00. Na ząbkowickim rynku zaprezentuje się ponad 130 wystawców z pięknymi świątecznymi ozdobami, stroikami, kartkami i wieloma innymi artykułami, których nie może zabraknąć na wigilijnym stole.

Wśród przygotowanych eventów znajdzie się bezpłatna degustacja tradycyjnych potraw. Podczas jarmarku zostaną rozstrzygnięte konkursy na Potrawę Bożonarodzeniową, Najładniejsze stoisko Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy. Na rynkowej scenie o 13:00 zaplanowany jest świąteczny koncert zespołu „TURNIOKI”.  Najmłodsi będą mogli odwiedzić żywą szopkę, każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zachęcamy odwiedzenia jarmarku całe rodziny, to niepowtarzalna okazja do dobrych i udanych zakupów świątecznych oraz do spędzenia wspólnie radosnego przedświątecznego czasu.

Daj się ponieść magii świąt i bądź w tym dniu razem z nami!

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.