ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Samochód w firmie i inne zmiany podatkowe w 2019” – relacja ze szkolenia

12.06.2019
Temat użytkowania samochodu i związanych z tym kosztów podatkowych, eksploatacyjnych i innych ograniczeń i zasad wzbudził zainteresowanie wśród lokalnych przedsiębiorców. 11 czerwca 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich odbyło się bezpłatne szkolenie. Warsztaty zorganizowane zostały przy współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadziła Beata Kuśmierek – praktyk, doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych. Kompleksowo i wyczerpująco omówione zostały tematy związane ze zmianami podatkowymi, które weszły od stycznia 2019 r. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem  – na sali znalazło się kilkunastu chętnych słuchaczy.

Już dziś zapraszamy na kolejne szkolenia i konsultacje dla przedsiębiorców– o szczegółowych terminach i tematach będziemy informować na bieżąco na stronie www.zabkowicesalskie.pl oraz na facebook’owym profilu Firmy Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.