ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Ząbkowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

27.09.2021
23 września 2021r. w ząbkowickim parku im. Sybiraków rozpoczął się kolejny rok akademicki w Ząbkowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Pojawiły się także zaprzyjaźnione stowarzyszenia: Związek Niewidomych, Klub Seniora Przyjaciele, Kresowianie.

Uczestnicy wraz z Burmistrzem Marcinem Orzeszkiem zasadzili drzewo - Planta, któremu nadano imię SENIOR. Następnie udano się do Centrum Organizacji Pozarządowych przy pl. Marii Curie-Skłodowskiej, aby wysłuchać wykładu Burmistrza Marcina Orzeszka poświęconego zagrożeniom i wyzwaniom oraz szansom i nadziejom stojącym przed nami jako wspólnotą. To był piękny i wyjątkowy dzień dla wszystkich zgromadzonych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.