ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

13 tys. zł dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na remont lokalu mieszkalnego w ramach Programu Integracji Społeczności Romskiej.

25.06.2018

Za pośrednictwem Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach Programu Integracji Społeczności Romskiej w Polsce na lata 2014 – 2020 przyznał Gminie Ząbkowice Śląskie w 2018 roku dotację na zadanie:„Remont lokalu mieszkalnego przy ul. Dolnośląskiej 3/2 w Ząbkowicach Śląskich”.

Celem zadania jest zwiększenie efektywności działań zmierzających do poprawy stanu infrastruktury mieszkaniowej społeczności romskiej. Dotacja na remont mieszkania romskiego została przyznana w wysokości 13 000 zł. Prace remontowe obejmują remont podłóg, w tym min. prace rozbiórkowe starych elementów (podłogi z płyty), wymianę elementów z desek (progi i listwy przyścienne), wzmocnienie drewnianych belek stropowych, wyrównanie podłogi.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.