ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ruszył nabór na nowe źródła ogrzewania

17.09.2019
Ruszył nabór zgłoszeń o zamiarze przystąpienia do realizacji zadania polegającego na wymianie starego źródła ciepła na nowe oraz wnioskowanie o udzielenie dotacji celowej ze środków budżetu gminy Ząbkowice Śląskie pochodzących z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie przedsięwzięć służących ochronie powietrza w lokalach mieszkalnych. Wszystkie zgłoszenia, które będą się kwalifikować do tego programu zostaną przekazane do WFOŚiGW, który przyznaje gminie środki na udzielenie dofinansowania. Od początku programu wymieniliśmy w naszej gminie już 203 nieekologiczne piece na nowe, przyjazne środowisku.

Termin składania wniosków upływa 30 września 2019 roku. 

Więcej informacji uzyskają Państwo w Wydziale Funduszy Zewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich (II piętro, pokój nr 30) lub telefonicznie:

74 8 165 347

74 8 165 313

74 8 165 357

Szczegóły programu oraz wnioski do pobrania dostępne są TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.