ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zrelaksuj się w ząbkowickim Słonecznym Parku Wodnym – sprawdź ofertę

10.03.2020
Drodzy Mieszkańcy i Goście – zapraszamy do korzystania z nowo otwartego krytego basenu w Ząbkowicach Śląskich. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić obiektu, prezentujemy poniższe informacje, które mamy nadzieję zachęcą do wizyty. Basen czynny jest codziennie od godz. 6:00 do 22:00.

Nasz obiekt mierzy ponad 1,5 tys. m2 powierzchni, a znajdują się w nim 3 niecki basenowe:

- basen pływacki o wymiarach 25x12,5 m, o głębokości od 1,35 m do 2 m, składający się z 6 torów pływackich; posiada homologację Polskiego Związku Pływackiego;

- basen rekreacyjny o pow. Ponad 120 m2 i głębokości od 90 cm do 1,2 m z 2 torami do nauki pływania oraz licznymi atrakcjami: ławeczki i leżanki napowietrzające, masaże podwodne, gejzer podwodny, gejzer wulkan, 2 masażery karku – wąski i szeroki ;

- brodzik dla dzieci o pow. ponad 55 m2 i głębokości od 15 do 30 cm z atrakcjami dla najmłodszych.

 

Oprócz powyższego na basenie możemy korzystać z 2 jaccuzzi 6-8 osobowych oraz zjeżdżalni typu Anakonda o długości 60 metrów.

 

Przypominamy, że honorowane są karty Multisport i OK System – pełna informacja dot. warunków, na jakich użytkownicy tych kart mogą korzystać z obiektów Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. znajduje się TUTAJ

Poniżej prezentujemy CENNIK – w ofercie znajdą Państwo bilety indywidualne, rodzinne, grupowe, instruktorskie oraz karnety.

Karnety imienne PRESTIGE to bardzo atrakcyjna oferta przede wszystkim dla osób, które z dużą częstotliwością korzystają z krytej pływalni. Oferujemy warianty miesięczne i trzymiesięczne, a także - wyłącznie do 22 marca - karnety półroczne lub roczne. Posiadacz karnetu PRESTIGE może korzystać raz dziennie ze Słonecznego Parku Wodnego bez limitu czasu. Karnet jest przypisany wyłącznie do jednego użytkownika.

Karnety na okaziciela to doskonała oferta dla firm, jak i dla osób, które korzystają w różnych wariantach z krytej pływalni i z różną częstotliwością. Posiadacze karnetu na okaziciela już na wstępie otrzymują BONUS do wykorzystania, np. przy zakupie karnetu „200” na koncie posiadamy 235 zł do wykorzystania, czyli 35 zł więcej. Oczywiście im wyższa kwota karnetu, tym dłuższy czas do wykorzystania oraz większy „BONUS”. Dodatkowym atutem Karnetu na Okaziciela jest możliwość regulowania opłat za bilety indywidualne jak i rodzinne, co jest dodatkowym atutem.  

Do zobaczenia w Słonecznym Parku Wodnym! Życzymy miłych wrażeń i przyjemnego relaksu.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.