ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe zabezpieczenia p/poż w SP nr 1 - znamy wykonawcę!

18.02.2020
Uprzejmie informujemy, że w postępowaniu przetargowym o wykonanie zadania publicznego pn.: "Wykonanie zabezpieczeń p.poż. w budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Ząbkowicach Śląskich" za najkorzystniejszą została uznana oferta nr 1 złożona przez:

Zakład Budowlany EMBUD Emil Gruś 
ul. Daszyńskiego 3A 
57-200 Ząbkowice Śląskie 

Uzasadnienie faktyczne i prawne: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2019r. poz. 1843 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę: Zakład Budowlany EMBUD Emil Gruś Ząbkowice Śląskie otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść zawiadomienia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.