ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowy wygląd miasta – kolejne podwórka już po przebudowie

23.12.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie zakończyła zadania polegające na rewitalizacji 4 podwórek w centrum miasta: przy ul. Aliantów, ul. Długiej/Słowackiego, ul. Ciasnej oraz ul. Szkolnej. Podwórka te są teraz nie tylko piękniejsze, ale także bardziej funkcjonalne - pojawiła się nowa kostka, nowe nasadzenia, ławki, kosze na odpady a także karmniki dla ptaków i domki dla owadów.

To kolejne podwórka, po tych przy ulicach Konopnickiej, Daszyńskiego, Głowackiego, Ciasnej oraz w Rynku, które zrewitalizowaliśmy.

Zadanie to zostało zrealizowane w ramach projektu „Poprawa Środowiska Miejskiego w Gminie Ząbkowice Śląskie”.

Podwórka są realizowane w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Poprawa jakości środowiska miejskiego w Gminie Ząbkowice Śląskie” w ramach działania 2.5 oś priorytetowa II Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.