ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dodatkowe pieniądze na remonty przedszkoli, wymianę pieców i dla stowarzyszeń – XIV sesja Rady Miejskiej

28.06.2019
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich radni na wniosek burmistrza Marcina Orzeszka przyjęli kilka ważnych projektów uchwał. Wyróżnić należy przede wszystkim uchwalone zmiany w budżecie, dzięki którym w okresie wakacyjnym przeprowadzone zostaną remonty w PP nr 1, PP nr 2, PP nr 4 oraz w żłobku. W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o pełnym zestawieniu planowanych remontów w placówkach oświatowych, których w te wakacje nie zabraknie.

Wprowadzone w budżecie gminy zmiany to również dodatkowe środki na dofinansowanie wymiany źródeł ciepła, środki dla jednostek OSP, stowarzyszeń oraz ochronę i konserwację zabytków.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.