ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje - Mobilny Punkt Informacyjny

09.04.2018
Jeśli interesujesz się tematyką Funduszy Europejskich, Twoja praca wymaga znajomości tego tematu, chcesz otworzyć działalność i szukasz wsparcia, czy po prostu potrzebujesz informacji, zapraszamy w środę 18 kwietnia 2018 r. od godziny 10:00 do 13:00 do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich (sala konferencyjna)

W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych


• można skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020
• można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój, bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w dniu 18 kwietnia 2018 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, Sala Konferencyjna w godzinach 10.00 - 13.00.

 Konsultacje są bezpłatne. Zapraszamy do udziału!

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.