ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę na przebudowę kanalizacji deszczowej na terenie miasta Ząbkowice Śląskie

06.08.2020

W dniu dzisiejszym po rozstrzygnięciu postępowania przetargowego podpisana została umowa z firmą Hydroraz Spółka Cywilan Piotr Berliński, Przemysław Hudy z Henrykowa na wymianę odcinka kanalizacji deszczowej fi 800 przy ul. Ziębickiej w Ząbkowicach Śląskich  w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa kanalizacji deszczowej na terenie miasta Ząbkowice Śląskie”

W ramach przedmiotowego zadania przewidziany jest do wymiany  będący w bardzo złym stanie technicznym, w wielu miejscach rozszczelniony odcinek kanalizacji deszczowej fi 800 wykonany z kręgów betonowych  i zastąpienie go nowymi rurami betonowymi typu WIPRO  planuje się również wymianę dwóch istniejących studni rewizyjnych  na nowe o średnicy fi 1200.

Zadanie to w znacznym stopniu poprawi  spływ wód deszczowych oraz wyeliminuje powtarzające się podtapianie przyległych nieruchomości.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.