ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

CityGym - Sportowe serce Twojego miasta - nowa siłownia w Ząbkowicach Śląskich

28.09.2018
W Ząbkowicach Śląskich powstał klub fitness CityGym, nowoczesny obiekt z pięcioma różnymi strefami treningowymi oraz strefą relaksu. Komfortowe wnętrza, wygodne szatnie, sauny i co najważniejsze wszystko dla ciała ale i dla ducha.

22-23 września odbyły się Dni Otwarte Klubu CityGym. W te dni można było skorzystać z oferty siłowni, każdy znalazł coś dla siebie. Odbyły się zajęcia grupowe dla kobiet, zajęcia grupowe cross, zajęcia dla początkujących, treningi personalne, Power Pump, można było skorzystać ze strefy siłowej oraz maszyn. CityGym to największy klub fitness w regionie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z oferty

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.