ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Tarnowie

10.08.2022
Serdecznie zapraszamy na Dożynki największe w roku święto gospodarskie rolników będące ukoronowaniem całorocznego trudu, obchodzone po zakończeniu wszystkich najważniejszych prac polowych i zebraniu plonów. W tym roku Dożynki Gminne Gminy Ząbkowice Śląskie odbędą się 27 sierpnia w sobotę na boisku sportowym w Tarnowie.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 16:30 Mszą Świętą Dziękczynna polową. Po oficjalnym otwarciu dożynek o godz. 17:30 rozpocznie się Misterium Chleba. Podczas Dożynek rozdane zostaną nagrody główne w konkursie kulinarnym pn. Kuchnia bez granic. Ponadto dla wszystkich małych i dużych przygotowano gry i zabawy z nagrodami. Na zakończenie zapraszamy na Koncert zespołu THOMAS, a tuż po nich aż do północy biesiadę przy muzyce.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.