ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

ZĄBKOWICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI to wyjątkowe miejsce dla Twojego biznesu

17.02.2023
Trwają prace przy budowie Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Biznesowej w Ząbkowicach Śląskich.

Inkubator przygotowany będzie pod działalność minimum dziewięciu firm. Wśród pomieszczeń znajdzie się część biurowa, wyposażona w meble oraz sprzęt komputerowy z możliwością skorzystania z infrastruktury informatycznej i Internetu. Do dyspozycji będzie 7 pomieszczeń biurowych klimatyzowanych o powierzchni od 13,7 m2 do 28, 3 m2  do długoterminowego wynajęcia oraz biuro o powierzchni 13,8 m2, które będzie można wynająć na godziny lub kilka dni.

Dla potrzeb pracowników firm inkubowanych zaplanowane są zaplecza socjalne, aneksy kuchenne, sala dla małego dziecka. Na parterze budynku będzie się znajdowała sala usług biurowych o powierzchni 118,4 m2 wyposażona w profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne, drukarki 3D, skanery 3D oraz plotery do użytku dla firm inkubowanych. Powstanie także nowoczesna serwerownia oferująca firmom dostęp do serwerów, dysków, UPS oraz posiadająca nowoczesne zabezpieczenia sieci i danych. Dla najemców inkubatora, jak i firm zewnętrznych, będzie możliwość wynajęcia sali konferencyjnej o powierzchni 67,3 m2 w celu przeprowadzenia profesjonalnych szkoleń i konferencji wyposażonej w nowoczesny sprzęt multimedialny i informatyczny. Sala posiadać będzie także własne zaplecze kuchenne z możliwością przygotowania i przechowania drobnego poczęstunku.

Inkubator posiadać będzie  hale magazynową wyposażoną w cztery chłodnie, szafy i półki magazynowe, podzieloną na boksy z mobilnych płyt, co oznacza możliwość dostosowywania powierzchni każdego boksu dla potrzeb danej firmy.

W inkubatorze znajdzie się również tzw. wirtualne biuro, które będzie idealnym rozwiązaniem dla firm, które cenią sobie elastyczność w działaniu i nie potrzebują stale przebywać w jednym miejscu. Usługa ta pozwoli skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej, a obsługa korespondencyjna zostanie profesjonalnie wykonana przez pracowników Inkubatora. Wirtualne Biuro pozwoli do minimum ograniczyć koszty prowadzenia obsługi biurowej. W ramach tej usługi oferowany będzie, adres do korespondencji, obsługa korespondencji, odbiór korespondencji, czyli powiadomienie o korespondencji za pośrednictwem adresu e-mail. W przypadku korespondencji poleconej lub za potwierdzeniem odbioru powiadomienie za pośrednictwem adresu e-mail oraz telefonicznie.

Budynek inkubatora wraz z parkingami będzie dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami (winda), a jego siedziba będzie się znajdowała przy ulicy Biznesowej w sąsiedztwie Ząbkowickiej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Cukrowniczej.

W razie pytań i szczegółowych informacji prosimy o kontakt: inkubator@zabkowiceslaskie.pl


 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.