ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

ABC przedsiębiorczości – czyli jak założyć własną firmę - bezpłatne szkolenie !

09.09.2016
Serdecznie zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się 26 września 2016 r. o godzinie 09.00 do 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego ( ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich)

Celem szkolenia ABC przedsiębiorczości – czyli jak założyć własną firmę  jest przede wszystkim zapoznanie się z głównymi wymogami oraz obowiązkami wynikającymi z faktu rozpoczynania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w pierwszych miesiącach działalności (aspekty prawne oraz ekonomiczno-rachunkowe).

Szkolenie poprowadzi wieloletni doradca gospodarczy, trener w dziedzinie rozpoczynania działalności gospodarczej – Justyna Maćkowiak

Zapraszamy !

W celu rezerwacji miejsca, uprzejmie prosimy o potwierdzenie do 20 września 2016 r. na adres: ewelina.bednarek-gajewska@zabkowiceslaskie.pl lub kontakt z panią Eweliną Bednarek-Gajewską tel. 748 165 346.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.