ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET”

15.11.2016
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy że Firma OTREK Training and Consulting Sp. z o.o. z Wrocławia na zamówienie Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy realizuje projekt pn. „AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET” skierowany do kobiet bezrobotnych i biernych zawodowo.

 

 Projekt jest finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego i polega na przeszkoleniu i przygotowaniu do prowadzenia własnej działalności oraz wsparcie finansowe. Uczestniczki projektu, które zdecydują się podjąć działalność gospodarczą i utrzymać ją przez 12 miesięcy otrzymają jednorazową dotację w wysokości 23 398,68 PLN oraz wsparcie pomostowe przez 6 miesięcy w wysokości 1850 PLN/m-c. Poza wsparciem finansowym oferujemy także wsparcie szkoleniowo-doradcze w wymiarze 88 godzin w celu przygotowania uczestniczek do uruchomienia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Projektem tym objęty jest Powiat Ząbkowicki w tym także Gmina i Miasto Ząbkowice, stąd szukamy wsparcia w różnych instytucjach samorządowych, urzędach pracy oraz w instytucjach pozarządowych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.