ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Akcja "Twój Pies - Twój Obowiązek" w Gminie Ząbkowice Śląskie

17.03.2016
Straż Miejska w Ząbkowicach Śląskich przypomina o obowiązkach właścicieli psów. Jak co roku w Gminie Ząbkowice Śląskie prowadzona jest akcja "Twój Pies - Twój Obowiązek". Funkcjonariusze Straży Miejskiej będą sprawdzać jak wywiązują się z obowiązków właściciele zwierząt domowych. Podczas przeprowadzanych kontroli wręczane będą właścicielom / opiekunom zwierząt pakiety sanitarne (torebki z łopatkami do zbierania odchodów) oraz ulotki informujące o obowiązkach ciążących na osobach utrzymujących zwierzęta.

Obowiązki posiadaczy czworonogów zawarte są w „Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie”, w Rozdziale V „Obowiązki i wymagania ciążące na osobach utrzymujących zwierzęta domowe”.

Regulamin utrzymania czystości i porządku - link

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.