ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Ząbkowice Śląskie

19.04.2016
Burmistrz Ząbkowic Śląskich informuje, że przystąpiono do sporządzenia Aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Ząbkowice Śląskie. W związku z powyższym zapraszamy do zgłaszania propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych, w szczególności o charakterze społecznym oraz gospodarczym, przestrzenno-infrastrukturalnym, możliwych do zapisania w LPR.

Gmina Ząbkowice Śląskie na opracowanie Lokalnego Programu Rewitalizacji otrzymała dotację celową ramach projektu realizowanego przez Województwo Dolnośląskie pn. „Przygotowanie programów rewitalizacji na terenie Województwa Dolnośląskiego”.

Propozycje przedsięwzięć należy składać w terminie do dnia 6 maja 2016r. do godz. 15:00.

Wypełnione fiszki projektowe można wysłać  na adres: Urząd Miejski  w Ząbkowicach Śląskich, Wydział Funduszy Zewnętrznych; ul. 1 Maja 15; 57-200 Ząbkowice Śląskie lub osobiście złożyć  w Biurze Obsługi  Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15.

Fiszka projektowa dostępna jest w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego lub do pobrania w wersji elektronicznej poniżej

fiszka-projektowa-rewitalizacja2016.doc
fiszka-projektowa-rewitalizacja2016.pdf

Fiszki projektowe niepodpisane bądź niewyraźnie wypełnione nie będą brane pod uwagę.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.