ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Aktywny Dolny Śląsk

01.04.2016
Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zakończył konsultacje społeczne programu Aktywny Dolny Śląsk, który przewiduje przekazanie 600 tysięcy złotych pochodzących z budżetu Województwa Dolnośląskiego do dyspozycji mieszkańców na wydarzenia sportowe, turystyczne i sportowo-turystyczne. Wszystkie zgłoszone w trakcie trwania konsultacji opinie oraz propozycje pomogły nam wypracować optymalną formułę pilotażowego, regionalnego budżetu sportowo-turystycznego.

 Z dniem 4 marca bieżącego roku uruchomiony został portal www.aktywny.dolnyslask.pl , który zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące programu Aktywny Dolny Śląsk wraz z aktualnym regulaminem, załącznikami i generatorem pozwalającym na zgłaszanie pomysłów na wydarzenia drogą internetową.

formularz-zgoszeniowy-bst-zaacznik-nr-1.pdf
regulamin-ads-oficjalny.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.