ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

ALTA sp. z o.o. zabezpieczy kolejny odcinek murów miejskich w Ząbkowicach Śląskich

31.05.2016
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.:"Zabezpieczenie murów miejskich w Ząbkowicach Śląskich - etap II - Zabezpieczenie odcinków D4 i E1 (bez baszty nr 7) murów miejskich" za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 3 złożona przez:

ALTA sp. z o.o. 
ul. Grota Roweckiego 168
52-214 Wrocław

Uzasadnienie wyboru:

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest cena wykonania przedmiotu zamówienia oraz okres gwarancji. W oparciu o powyższe kryteria oceny ofert, oferta złożona przez ALTA sp. z o.o., ul. Grota Roweckiego 168, 52-214 Wrocław, jako oferta nieodrzucona, z największą liczbą przyznanych punktów uznana została za najkorzystniejszą.

Pełną treść ogłoszenia znajdą Państwo TUTAJ 

zawiadomienie_o_wyborze_murymiejskie.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.