ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ankieta dotycząca programu Mieszkanie Plus

08.02.2019
Informujemy, że Gmina Ząbkowice Śląskie planuje przystąpić do realizacji programu MIESZKANIE PLUS. W ramach Programu na działce gminnej położonej przy ul. Jasnej w Ząbkowicach Śląskich planowana jest budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne). Program Mieszkanie Plus umożliwia powstanie mieszkań na wynajem.

Niniejsza ankieta pomoże określić skalę zainteresowania rządowym programem MIESZKANIE PLUS wśród mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie. Udzielone informacje będą przydatne przy opracowywaniu ewentualnej koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej MIESZKANIE PLUS

Prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i dostarczenie jej w terminie
do 22 lutego 2019 r.

do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich (Biuro Obsługi Interesanta) lub listownie,
e-mailem na adres pawel.onyskow@zabkowiceslaskie.pl

Zwracamy uwagę, że ankieta nie jest wnioskiem o wynajem mieszkania. Ma jedynie na celu zebranie wstępnych informacji i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.