ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

APLIKACJA ECOHARMONOGRAM - Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w twoim telefonie!

19.06.2024
Aplikacja EcoHarmonogram jest dostępna ZA DARMO dla mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie !

Aplikacja Eco Harmonogram wspiera gospodarowanie odpadami w codziennym życiu.
Użytkownik z wyprzedzeniem otrzymuje powiadomienie o nadchodzącym terminie odbioru, zawiadomienie o zmianach w harmonogramie oraz przypomnienie o terminie płatności.

Zawarta w aplikacji wyszukiwarka wraz ze stale aktualizowaną bazą odpadów podpowiada jak prawidłowo posegregować śmieci i gdzie należy je wyrzucić.

Dla wygody mieszkańców aplikacja zawiera dane gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz ze szczegółowym sposobem postępowania z odpadami niebezpiecznymi lub nienadającymi się do wyrzucenie do przydomowych koszy na śmieci.

Po zainstalowaniu aplikacji podaj nazwę miejscowości, nazwę ulicy oraz numer domu, a następnie wybierz właściwy harmonogram wywozu odpadów (możesz ustawić kilka różnych adresów). Nie zapomnij ustawić powiadomień m.in. o wywozie odpadów.

Aplikacja Eco Harmonogram jest darmowa i dostępna do pobrania w sklepach AppStore (dla systemu iOS), Google Play (dla systemu Android) oraz Windows Store (dla systemu Windows).

Z myślą o osobach niekorzystających ze smartfonów oprócz samej aplikacji udostępniana jest wtyczka na stronę internetową, która umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji poprzez stronę internetową.

Przypominamy jednocześnie, że harmonogramy indywidualne dla osób nie korzystających z aplikacji będą dostępne w Biurze Obsługi Interesanta na parterze w budynku Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Informacje o tym jak pobrać i zainstalować aplikację znajdują się na stronie : tutaj

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.