ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Beata Bedri zastąpiła na stanowisku Skarbnika Gminy Ząbkowice Śląskie Konrada Buczka

28.12.2020
Podczas dzisiejszej sesji Radni Rady Miejskiej na wniosek Burmistrza Marcina Orzeszka powołali z dniem 29 grudnia 2020 roku na funkcję Skarbnika Gminy Ząbkowice Śląskie Beatę Bedri. Dotychczasowy Skarbnik Konrad Buczek zwrócił się do Burmistrza z prośbą o rozwiązanie stosunku pracy na mocy porozumienia stron.

Beata Bedri ukończyła studia ekonomiczne na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku informatyka i ekonometria. Posiada doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego. Od lutego 2003 roku jest pracownikiem Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich – początkowo jako podinspektor ds. finansowo – kadrowych w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu, później jako główny księgowy w jednostce budżetowej Gminy Ząbkowice Śląskie. Ponadto od maja 2017 roku pełniła obowiązki Skarbnika Gminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Gminy Ząbkowice Śląskie w czasie nieobecności Skarbnika Gminy oraz Zastępcy Skarbnika Gminy. 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.