ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Będzie gminna pracownia komputerowa!

14.11.2023
Gmina Ząbkowice Śląskie, jako jedna z 89 gmin w Polsce, otrzymała 200 tys. złotych na utworzenie gminnej pracowni komputerowej miniPAKT.

Pracownia zostanie utworzona do końca roku w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki. W ramach projektu zakupionych zostanie 12 zestawów komputerowych goglami i oprogramowaniem VR, monitory, kamera do streamingu, mikrofony oraz tablica interaktywna. W pracowni odbywać się będą zajęcia przede wszystkim dla dzieci i młodzieży.

Konkurs miniPAKT - gminne pracownie komputerowe, wchodzi w skład projektu Cyfrowa Gmina (CG) i jest dedykowany gminom oraz miastom na prawach powiatu. Projekt jest finansowany z Funduszy Europejskich Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.