ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Benefis Heleny Kozłowskiej

11.04.2016
Znana i lubiana Helena Kozłowska – była dyrektor przedszkola, działaczka społeczna, artystka, a przede wszystkim – wspaniała osoba. Doskonale znana w Ząbkowicach Śląskich aktorka teatralna obchodziła benefis swojej działalności artystycznej.

Na scenie wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury wystąpili przyjaciele pani Heleny, wykonując utwory i sceny teatralne, z których znana była ząbkowicka Hanka Bielicka. Wysłuchaliśmy między innymi Zbigniewa Szermera, wieloletniego partnera scenicznego pani Heleny, Magdaleny i Julii Topolanek, obejrzeliśmy  sceny i monologi kabaretowe w wykonaniu Anny Garbowskiej i Wojciecha Cwynara, Beaty Bereźnickiej, Elżbiety Wolińskiej oraz artystów Stowarzyszenia Animatorów Kultury.

Po występach do pani Heleny ustawiła się kolejka z gratulacjami i życzeniami. W imieniu samorządu Ząbkowic Śląskich kwiaty wręczyli burmistrz Marcin Orzeszek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Dominik.

 

Pani Helenie gratulujemy wspaniałego benefisu i życzymy, aby przez kolejne lata ze sceny bawiła i rozśmieszała kolejne pokolenia Ząbkowiczan!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.