ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców oraz dla osób chcących założyć działalność gospodarczą.

28.08.2018
W dniu 6 września 2018 r. będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego a także można dowiedzieć się więcej na temat tegorocznej oferty Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju: pożyczek, poręczeń i gwarancji finansowych.

W trakcie dyżuru będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego oraz Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich, pożyczek, poręczeń i gwarancji finansowych. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Konsultacje dla przedsiębiorców  odbędą się 6 września 2018r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15.

w godzinach 10.00-13.00. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.