ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bezpłatne szkolenie „Pewność siebie drogą do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym”

10.10.2017
Zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Pewność siebie drogą do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym” – program szkolenia poniżej. Szkolenie odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich dnia 25 października 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00, miejsce szkolenia: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
WAŻNE: w celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o potwierdzenie na adres: klaudia.szewczyk@zabkowiceslaskie.pl lub kontakt z panią Klaudią Szewczyk, tel. 74 81 65 346. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – decyduje kolejność zgłoszeń!

Celem szkolenia jest nabycie i doskonalenie umiejętności związanych z budowaniem pewności siebie. Uczestnicy w przyjaznej atmosferze uświadomią sobie swój potencjał dzięki poznaniu swoich mocnych stron, a także nauczą się zarządzać swoimi słabymi stronami.
Szkolenie ma formę treningu umiejętności – uczestnicy wykonują ćwiczenia praktyczne, dokonują analizy rzeczywistych przypadków. Każde ćwiczenie jest omawiane, dzięki czemu uczestnicy otrzymują informację zwrotną.
Szkolenie adresowane jest do m. in. do osób, które chcą zwiększyć swoją pewność siebie, nabyć świadomość swoich mocnych stron i zacząć patrzeć na siebie inaczej.
Szkolenie poprowadzi pan Janusz Szewczyk – trener biznesu, doświadczony praktyk w dziedzinie obsługi klienta, sprzedaży i rekrutacji.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.